Sprawdź jak wygląda pogoda w Krakowie ᐅ Prognoza pogody tygodniowa dla miasta Kraków ᐅ Prognoza pogody online godzinowa dla Krakowa ᐅ Sprawdź czy będzie padać dzisiaj w Krakowie!
Kraków – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce nad Wisłą, drugie w kraju pod względem liczby mieszkańców i powierzchni, stolica Polski do 1795 r. i miasto koronacyjne oraz nekropolia królów Polski, od 1000 roku nieprzerwanie stolica diecezji krakowskiej, a od 1925 archidiecezji i metropolii. Kraków uzyskał lokację miejską przed 1228 rokiem, ponowna lokacja w 1257 roku, od odzyskania niepodległości w 1918 r. miasto wojewódzkie (od 1998 r. siedziba władz województwa małopolskiego), jest także centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji krakowskiej i Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego. W zapisach historycznych Kraków jest uznawany za główne miasto historycznej Małopolski. Leży na obszarze Bramy Krakowskiej, Niecki Nidziańskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego.

Jaka pogoda w Krakowie?

Jako mieszkaniec Krakowa ważne jest to abyś był na bieżąco z aktualną pogodą wobec tego koniecznie obserwuj naszą platformę dostarczającą aktualną pogodę dla miasta Kraków, gdzie bez problemu zobaczysz prognozę godzinową, dniową lub nawet tygodniową. Pamiętaj, że przez złą pogodę może nie dojść do ważnego dla Ciebie spotkania!

Sprawdź koniecznie nasz radar opadów online!