Sprawdź jak wygląda pogoda w Poznaniu ᐅ Prognoza pogody tygodniowa dla miasta Poznań ᐅ Prognoza pogody online godzinowa dla Poznania ᐅ Sprawdź czy będzie padać dzisiaj w Poznaniu!
Poznań – miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą, u ujścia Cybiny. Historyczna stolica Wielkopolski, od 1999 r. siedziba władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego.
Piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce (546,8 tys. mieszkańców) i siódme pod względem powierzchni (262 km²). Poznań wraz z powiatem poznańskim i gminami Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem tworzy aglomerację poznańską zamieszkałą przez ok. 1 mln osób.

Jaka pogoda w Poznaniu?

Jako mieszkaniec Poznania ważne jest to abyś był na bieżąco z aktualną pogodą wobec tego koniecznie obserwuj naszą platformę dostarczającą aktualną pogodę dla miasta Poznań, gdzie bez problemu zobaczysz prognozę godzinową, dniową lub nawet tygodniową. Pamiętaj, że przez złą pogodę może nie dojść do ważnego dla Ciebie spotkania!

Sprawdź koniecznie nasz radar opadów online!